Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 10-30-2020
Saat: 00:57

Site Map Contacts anasayfa

%100 Müşteri Memnuniyeti

K3 Belgemiz

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

POPÜler YAZILAR

Evden Eve Nakliyat

Buradasiniz: Ana Sayfa » Archives for Aralık 2016
yazarYazar: adminvan | tarihTarih: 2 Aralık 2016 / 15:47

Van Bölgesel Taşıma

Ülkemizin başkenti Van ilimiz, her ne kadar yoğun bir nüfusa sahip olsa da söz konusu nakliye hizmeti olduğunda, üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bölgesel hizmetimiz ile Van’nın tüm illerinde nakliyenin öncüsü olmaya devam ediyor ve geliştirdiğimiz farklı ve yeni çözümler ile rakiplerimiz tarafından taklit ediliyoruz. Bir yandan korsan taşımacılık ile savaşıyor, bir yandan da sigortalı ve garantili nakliye hizmetimizi, teknolojiye en uygun şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.

Nakliye sektörünün ve taşımacılığın her gün yepyeni gelişmelere gebe olduğunun farkında ve bilincindeyiz. Klasik nakliye anlayışının oldukça uzağında hizmet vermenin ayrıcalığı ile bu yolda en iyisi olmak için çabalıyor; sizden aldığımız geri dönüşümler ile doğru yolda olduğumuzu bir kez daha hissediyoruz. Van evden eve nakliyat firması olarak bizler; taşımacılığın paketleme aşamasından teslim aşamasına kadar benzersiz hizmetimiz ile sizleri memnun etmeyi başarıyor, İç Anadolu Bölgesi nakliye hizmetlerindeki başarımız ile çevre iller tarafından da tercih ediliyoruz. Şehirlerarası nakliyat işlemleriniz, bizlerle daha da kolaylaşıyor ve eşyalarınız hiçbir zarara uğramadan, bölgenin en iyi nakliyat firmasının güvencesi ile Eskişehir, Konya vb. çevre illere taşınırken; sizlerle olan irtibatımızı koparmadığımız için nakliyenin her aşamasından sizleri de bilgilendiriyoruz. Van nakliyat firmamız; Erciş’dan Çaldıran’a; Özalp’dan Saray’a kadar tüm il ve semtlerimizde adı hayranlık ile anılan nakliye firmalarından biri olmaya çabalıyor.

Asansörlü taşımacılık Van hizmetimiz ile teknolojinin kolaylıklarını sizlerle buluşturuyor ve yüksek katlarda yer alan dairelerinize eşyalarınızı asansörlü araçlarımız ile kısa süre içerisinde teslim ediyoruz. Üstelik asansörlü taşımacılık hizmetimizi, Van’nın tüm semtlerinde gerçekleştiriyoruz. Yenilikçi kadromuz ile şehir içi, şehirlerarası, asansörlü taşımacılık ve depolama hizmetlerimizde memnuniyetle hatırlanan ve yeniden tercih edilen ender firmalardan biri olmayı başarıyoruz.