Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 10-30-2020
Saat: 01:16

Site Map Contacts anasayfa

%100 Müşteri Memnuniyeti

K3 Belgemiz

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

POPÜler YAZILAR

Evden Eve Nakliyat

Buradasiniz: Ana Sayfa » Archives for Haziran 2016
yazarYazar: adminvan | tarihTarih: 25 Haziran 2016 / 8:45

Yağışlı havada taşınmada sıkıntı olur mu? Bu tür havalarda nasıl hareket etmeliyiz?

Nakliyat işlemleri söz konusu olduğunda, müşterilerinin en çok merak ettiği sorular içerisinde yağışlı ya da karlı havaların nakliyat sürecini nasıl etkileyeceği yer alıyor. Yağışlı havalarda nakliye işlemlerinin aksayabileceğini düşünen birçok müşteri, bu konuda nakliyat firmalarından güvence ve teminat olmak istiyor. Bizler Van Nakliyat olarak, bu tür zorlayıcı hava koşullarında da yanınızda oluyor ve nakliye işlemlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz.

              Asansörlü taşımacılık Van lider firmalarından biri olan adresimiz; yağmurlu havalarda tüm eşyalarınızı hiçbir şekilde su ya da kar geçirmeyecek şekilde ambalajlıyor. Özellikle yağmurun şiddetli devam ettiği süre zarfında evde eşyalarınızı paketleyen firmamız, yağmur diner dinmez hasar görmemesi için özenle paketlenmiş olan eşyalarınızı nakliye araçlarına yüklemeye başlıyor. Yağışın oldukça şiddetli olduğu bir gün içerisinde evden eve nakliyat aşaması tamamlanıyor ve eşyalar yeni evinize teslim ediliyorsa, işlemlerin daha kolay olması için asansörlü taşımacılık hizmetimizi de tercih edebilirsiniz.

             Van nakliyat firması olarak, koltuk, kanepe, yatak vb. eşyalarınızı olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için kaliteli malzemeden hazırlanmış ambalajlarımız ile sarmalıyoruz. Karlı ve buzlu havalarda sizler de çalışanlarımıza bir nebze yardımcı olmak için ev ve kapı önlerini tuzlayabilir ve apartman merdivenlerinin, kapı girişlerinin ya da asansörün yeterince kuru olduğundan emin olabilirsiniz.

            Van evden eve nakliyat sektörünün başarılı isimlerinden biri olarak, nakliye araçlarımızın içinin de kuru olduğundan emin oluyor ve böylelikle kamyon içinde meydana gelebilecek olan hasarı en aza indirgiyoruz. Hem çalışanlarımızın sağlığını hem de eşyalarınızın hasar görmemesini önemsiyor ve yağışlı ve karlı havalarda bir nakliyat firması olarak elimizden gelenin en iyisini sergilemeye çalışıyoruz. Sizler de olumsuz hava koşullarında nakliyat hizmetinden yararlanmak isterseniz, bizlere güvenebilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.